Nasza misja

Naszą misją jest otworzenie przed naszymi Klientami najszerzej jak tylko się da drzwi do źródeł wartościowych pracowników. Wspieramy coraz większą ilość firm w procesach rekrutacyjnych, takich, w których musi być zaangażowana specjalistyczna wiedza z pogranicza marketingu oraz Internetu.

Nasi Klienci korzystają z możliwości szybkiej i efektywnej emisji ogłoszeń w Internecie, jakie dają im nasze rozwiązania. Ich oferta trafia zawsze do ściśle określonego użytkownika, gdziekolwiek by się on znajdował.

Wiemy także, jak dla naszych wszystkich Klientów, w szczególności tych mniejszych, ważna jest cena emisji ogłoszeń i jej stosunek do skuteczności. Nie ma nic gorszego, niż wysokie koszty zakupu ogłoszeń i słaba ich skuteczność – doskonale to rozumiemy. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej wiedzy, technologii i procedur udostępniamy efektywne rozwiązania za rozsądną cenę oraz optymalizujemy koszty emisji ogłoszeń.

Wartości jakimi się kierujemy

Efektywna praca

  • Priorytetem jest dla efektywne zarządzenie swoim czasem, zasobami oraz narzędziami, w taki sposób, aby dostarczyć jak największą wartość swoim Klientom.

Profesjonalizm

  • Nasza codzienna praca wymaga od nas posiadania specjalistycznej wiedzy, odpowiedniego przygotowania oraz pełnego zaangażowania w codzienne obowiązki.

Bycie pomocnym

  • Pomagając Klientom, a także sobie nawzajem stwarzamy niezwykłą atmosferę. Motywacja oraz radość jaką z tego czerpiemy jest nie do przecenienia.

Ciągłe doskonalenie

  • Aby działać efektywnie w szybko zmieniającym się środowisku IT i aby reagować na zmiany na rynku pracy, wciąż poszerzamy swoją wiedzę oraz umiejętności.

Zespół

Nasz zespół tworzą osoby o nieprzeciętnych umiejętnościach w swoim fachu: kreatywne, samodzielne oraz niedziałające szablonowo. Niektórzy współpracują już od 2007 roku. Od tego czasu mieliśmy przyjemność pracować dla wielu Klientów – firm polskich i zagranicznych, zdobywając bardzo cenne doświadczenie.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij do nas swoją aplikację na gdansk @ snazzy.pl