Strona główna / Porównaj skuteczność i ceny naszej konkurencji do nas

Porównaj skuteczność i ceny naszej konkurencji do nas - HR-SZOP.pl

hr-szop

Na rynku ofert pracy w Polsce nie było dotąd tak dostępnego i zarazem tak skutecznego narzędzia, jakim jest system HR-SZOP. Ceny ogłoszeń w dwóch wiodących serwisach pracy wahają się od około 500 zł do ponad 1000 zł. Na innych serwisach jest to często kwota pomiędzy 200 zł a 300 zł, z tym że są to serwisy spoza pierwszej dziesiątki najpopularniejszych. Ceny ogłoszeń w systemie HR-SZOP wahają się pomiędzy 20 zł a 120 zł.

Głównym powodem spadku cen jest zmniejszający się koszt technologii. Spadający koszt związany z osiągnięciem określonej efektywności i funkcjonalności serwisów pracy będzie powodował zwiększenie ilości bardzo skutecznych i często dużo lepszych rozwiązań niż te drogie i dość kosztownie się reklamujące.

System HR-SZOP oferuje możliwość zarządzania ofertami pracy i zbiorem aplikacji przyporządkowanych do konkretnych ogłoszeń. Dzięki tym rozwiązaniom nasza oferta jest efekrtywna kosztowo i komplementarna dla firm o różych wielkościach. Ale najważniejszą cechą systemu jest eksport ofert pracy do zewnętrznych serwisów oraz możliwośc integracji z innymi systemami.

Ceny, jakie proponujemy, odpowiadają rzeczywistej wartości usług świadczonych od dawna przez serwisy pracy w naszym kraju. Jesteśmy głęboko przekonani, że Klienci wybiorą najskuteczniejsze i zarazem najbardziej optymalne kosztowo rozwiązanie.