Strona główna / Aktualności / Zaproszenie do podjęcia ściślejszej współpracy

Zaproszenie do podjęcia ściślejszej współpracy

04.12.2011

Witam serdecznie,

W pierwszej kolejności chciałbym osobiście podziękować Państwu za to, że korzystacie z naszego rozwiązania w celu skutecznej rekrutacji pracowników. Cieszymy się z każdego użytkownika i każdego ogłoszenia – to miedzy innymi dzięki Państwa zaangażowaniu powstają nasze systemy rekrutacyjne i serwisy pracy.

Społeczność jaką tworzą firmy bezpośrednio szukające pracowników, agencje pośredniczące oraz kandydaci rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Niesie to za sobą niewielki wzrost kosztów obsługi systemu. Aby zapewnić jak największą skuteczność Państwa ofert pracy, a przy tym cały czas rozwijać System Zarządzania Ofertami Pracy oraz świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie, zdecydowaliśmy się od stycznia 2011 wprowadzić mikropłatności.

Dla firm z niewielkim zapotrzebowaniem na pracowników udostępnimy bezpłatny pakiet Standard (5 ogłoszeń w miesiącu za darmo). Z kolei dla firm, które częściej szukają pracowników, do dyspozycji będą dostępne dwa modele rozliczeń: pierwszy to model najczęściej spotykany – płatności za pakiety ogłoszeń; drugi model rozliczeń to płatność za skuteczność, czyli za aplikacje, które do Państwa wpłynęły – to nowość na naszym rynku.

Jeśli wybierzecie Państwo model pierwszy, cena ogłoszenia w pakiecie nie przekroczy 8,90 zł netto za każde. Do wyboru w tym modelu rozliczeń będą cztery pakiety: 10, 20, 30 oraz nieograniczona ilość ogłoszeń na miesiąc. Z kolei w modelu drugim koszt jednej aplikacji będzie wynosił 1,50 zł netto.

Chcielibyśmy poznać Państwa opinię na temat naszych modeli rozliczeń, a także dowiedzieć się, czy pakiety oraz stawki, jakie zaproponowaliśmy, są dla Państwa odpowiednie? Czekamy na Państwa opinie i sugestie.

Z poważaniem
Dariusz Marszałkowski
prezes zarządu
Snazzy Marketing Sp. z o.o.