Strona główna / Aktualności / Sezon na rekrutację czas zacząć

Sezon na rekrutację czas zacząć

29.06.2015

dziewczynka na trawie

Szanowni Państwo!

Pierwsze półrocze już z nami. Kolejne -zapewne lepsze- właśnie się zaczyna.

Z perspektywy Klienta oraz własnej, wiemy, że prawdzie zbiory w branży pojawiają się w drugiej połowie roku. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale cykle rynkowe są nieubłagane. Czas przygotowań właśnie dobiega końca, czas realizacji zamówień i projektów wchodzi w kluczową fazę i potrwa do końca listopada.

Naszym najważniejszym celem jest wesprzeć Twoją pracę, tak aby pozyskiwanie kandydatów przebiegało sprawnie i efektywnie, tak abyś, nasz drogi Kliencie, mógł realizować jeszcze więcej kontraktów, tak abyś mógł zaoszczędzić więcej czasu – a szczególnie jest to ważne w okresie wakacyjnym, gdy nasz organizm potrzebuje więcej wypoczynku.

mężczyzna wypoczywa w ogrodzie

Chcąc zaoszczędzić jak najwięcej Twojego czasu, wprowadziliśmy możliwość dodawania ogłoszeń przez naszych Konsultantów. Jest to jeszcze prostsze i szybsze, niż wprowadzanie ogłoszeń do systemu samodzielnie. Wystarczy podesłać do nas link ogłoszenia lub dokument tekstowy, a w wciągu 2h wszystkie ogłoszenia będą wprowadzone do systemu, podczepione do Twojego konta i opublikowane na dziesiątkach serwisów pracy (Multiposting ofert pracy). Kolejnym etapem może być opcja integracji HR-SZOP’a z Twoją aplikacją do realizowania rekrutacji.

truskawki

Wprowadziliśmy też możliwość otrzymania dodatkowego rabatu. Za umieszczenie banera lub linka do naszego systemu oferujemy 5% zniżki.

Może zainteresuje Cię również …