Strona główna / Aktualności / Nowe usługi – Mailing i Tłumaczenie ogłoszeń

Nowe usługi – Mailing i Tłumaczenie ogłoszeń

12.08.2013

Część z Państwa prosiła o uzupełnienie naszej oferty o usługę mailingową targetowaną zawodowo oraz branżowo, a także o tłumaczenia oraz optymalizację treści ofert pracy na rynek polski. Z przyjemnością możemy poinformować, że usługi te zostały wdrożone i można je bez przeszkód zamawiać.

Mailing

Aby zamówić usługę należy określić grupę docelową przez wybór branży lub zawodu lub jednego i drugiego. Nasi administratorzy określą na tej podstawie wielkość grupy oraz zaproponują dogodny termin wysyłki. Wycena usługi jest zależna od ilości osób w wyselekcjonowanym zbiorze. Jeden specjalista to koszt 20 gr netto, ale cena pojedynczego mailingu – bez względu na ilość rekordów – nie może być niższa niż 200 zł netto.

Usługa mailingu doskonale nadaje się jako wsparcie ogłoszenia w pilnych rekrutacjach, gdzie liczy się czas i jakość aplikacji.

Usługa mailingowa, proces realizacji

Tłumaczenie i optymalizacja ogłoszeń

Wiele firm z zagranicy, ale i nie rzadko z Polski wypytywało o możliwość tłumaczenia i optymalizacji pod kątem polskiego rynku pracy. Jest to oczywiście bardzo ważny aspekt ze względu na poprawę skuteczności ogłoszenia. Nas zespół to nie tylko specjaliści IT i marektingowcy, ale i również osoby znające doskonale języki, specyfikę polskiego rynku pracy oraz posiadający długoletnie doświadczenie w branży HR. Dzięki temu świadczymy usługę tłumaczeń oraz optymalizacji ogłoszeń na najwyższym poziomie.

Jeśli zależy Ci na czasie, jakości oraz skuteczności – skorzystaj z tłumaczenia oraz optymalizacji ofert pracy.

Koszt usług: 200 PLN + procent w zależności od poziomu skomplikowania. Przed realizacją zadania jest szacowany jej przybliżony koszt.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.